SFL on käynnistänyt jäsenhankintakampanjan - Seuran jäsenille luvassa uusia jäsenetuja!
Willimiehen Disc Golf ryJulkaistu: 28.06.2024 21.07

SFL on käynnistänyt jäsenhankintakampanjan - Seuran jäsenille luvassa uusia jäsenetuja!

Suomen Frisbeegolfliitto on käynnistänyt koko Suomen laajuisen jäsenhankintakampanjan #liityfribaseuraan! Kampanjan tavoitteena on tuoda esille seuratoiminnan hyötyjä sekä lisätä frisbeegolfseurojen jäsenmääriä! 😎

Jos olet koskaan miettinyt seuraan liittymästä, kannattaa se tehdä nyt! Liiton kampanja tuo mukanaan uusia jäsenetuja. Liiton tarjoamat jäsenedut ovat suunnattu niin uusille kuin jo vanhoillekin jäsenille. Tällä hetkellä liitto tarjooa alennuksia sekä UDisc Pro-vuositilauksesta että Upsi Black-vuositilauksesta! 👀 Lunastaaksesi liiton jäsenetuja ota yhteyttä WDG:n sihteeriin sähköpostilla. Sihteerin tavoittaa osoitteesta sihteeri@wdg.fi!

Liiton jäsenetujen lisäksi myös WDG tarjoaa monia etuja jäsenilleen. Jäsenille kuuluu muun muassa alennushintaiset viikkokilpailut, alennukset ja seuratilaukset frisbeegolfkauppa Powergripiltä sekä monia muita. Lisätietoja seuran jäseneduista löytyy TÄÄLTÄ!🤝

Willimiehen Disc Golf ry


Eteläkarjalaista frisbeegolfia vuodesta 2010